काठमाडौंमा एटिएम मेसिन फुटाउँदै गर्दा एक भारतीय नागरिक पक्राउ

0
70

काठमाडौं । काठमाडौंमा एटिएम मेसिन फुटाउँदै गर्दा एक भारतीय नागरिक पक्राउ परेका छन् ।

पक्राउ पर्नेमा भारत गोरखपुर घर भइ काठमाडौंको ठमेल बस्ने २२ वर्षीय दिलसाह आलम रहेका महानगरीय प्रहरी वृत्त दरबारमार्गले जनाएको छ ।

आज बिहान काठमाडौं महानगरपालिकाको वडा नम्वर २६ कान्तिपथमा रहेको ग्लोबल आइएमइ बैंकको एटिएम मेसिन फुटाउँदै गरेको अवस्थामा प्रहरीले उनलाई पक्रेको हो ।

Nepalkakura
Nepalkakura
काठमाडौं । नेपालमै पहिलोपटक एउटै प्रतियोगिताको मञ्चबाट तीन वटा विधा गायन, नृत्य र अभिनयको प्रतिभा छान्ने अनलाइन रियालिटी शो आयोजना हुने भएको छ । भारतीय सङ्गीत क्षेत्रमा स्थापित टी–सिरिज स्टेज वर्क गुहावटी र टी–सिरिजको शैक्षिक पहलसँगको सहकार्यमा नेपालका लागि अधिकारिक प्रतिनिधि काइजेन इन्क प्राइभेट लिमिटेडको आयोजनामा नाइस टेलिभिजन एचडी मार्फत युनिक डिजिटल अनलाइन ट्यालेण्ट हन्ट रियालिटी शो को आयोजना गरिने भएको छ ।...

https://nepalkakura.com/archives/8487
Nepalkakura
Nepalkakura
बलिउड अभिनेत्री शिल्पा शेट्टीका श्रीमान राज कुन्द्रा पक्राउ परेका छन् । पोर्न फिल्म बनाएको र बेचेको आरोपमा उनलाई पक्राउ गरिएको हो । राज कुन्द्रालाई मुम्बई प्रहरीको क्राइम ब्रान्चले सोमबार मध्यरातमा पक्राउ गरेका हुन् । मुम्बई प्रहरीका कमिश्नरका अनुसार राज कुन्द्राको विरुद्ध यथेष्ट प्रमाण फेला परेका छन् । सोमबार रातीदेखि नै उनीमाथि क्राइम ब्रान्चले वयान लिएको थियो । वयानपछि उनलाई पक्राउ गरिएको हो ।...

https://nepalkakura.com/archives/8481
Nepalkakura
Nepalkakura
Nepalkakura
लण्डनस्थित वेम्बली रंगशालामा सोमबार बिहान निर्धारित तथा अतिरिक्त समयको खेल १–१ गोलको बराबरीमा सकिएपछि खेल पेनाल्टी सुटआउटमा पुगेको थियो । खेलमा लुक शाले इङल्यान्डलाई खेलको दोस्रो मिनेटमै अग्रता दिलाएका थिए । यता, इटलीबाट ६७ मिनेटमा लियोनार्दो बनुचीले बराबरी गोल फर्काएका थिए । अतिरिक्त समयमा भने दुबै टोलीले कुनै गोल गर्न सकेनन् । इटलीले युरोकप जितेको यो दोस्रो अवसर हो । यसअघि १९६८ मा इटलीले पहिलोपटक यो उपाधि जितेको थियो । सन् २००० र २०१२ मा भने फाइनल पुगेर इटली पराजित भएको थियो ।...

https://nepalkakura.com/archives/8477
Nepalkakura
Nepalkakura
२४ असार, । महिला बालबालिका तथा ज्येष्ठ नागरिक मन्त्रालयको गाडीमा एक पुरूष र एक महिला निर्वस्त्र भेटिएका छन । बुधबार राति जंगलको बीचमा रोकिरहेको मन्त्रालयको गाडीमा दुई जना निर्वस्त्र भेटिएका हुन । उनीहरूले गाडीभित्र यौन क्रियाकलाप गरेको भन्दै प्रहरीले उनीहरूलाई पक्राउ गरेको छ । महानगरी प्रहरी परिसर भक्तपुरका अनुसार बुधबार राति ११ बजे सूर्यविनायक नगरपालिका ७ घ्याम्पेडाँडाको जङ्गलमा मन्त्रालको गाडीबाट पक्राउ परेका हुन ।...

https://nepalkakura.com/archives/8475
Nepalkakura
Nepalkakura
काठमाडौँ — पेट्रोलियम पदार्थमा गरिएको मूल्यवृद्धि ७२ घण्टाभित्र फिर्ता गर्न सरकारलाई संयुक्त विद्यार्थी संगठनले अल्टिमेटम दिएको छ । काठमाडौंमा बसेको पाँच विद्यार्थी संगठनहरुको बैठकले पेट्रोलियम पदार्थमा गरिएको मूल्यवृद्धि ७२ घण्टासम्ममा फिर्ता गर्न माग गर्ने निर्णय गरेको जानकारी दिए । आफूहरुले दिएको समयसीमाभित्र माग पूरा नभए असार २७ गतेदेखि देशभरका पेट्रोल पम्पहरू, पेट्रोलियम पदार्थ बोक्ने ट्यांकरहरू अनिश्‍चितकालका लागि बन्द गर्ने निर्णय भएको छ ।...

https://nepalkakura.com/archives/8473

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here