प्रसिद्ध टिक टक स्टार सिया कक्कड़ले गरिन् आत्महत्या

0
130

प्रसिद्ध टिक टक स्टार सिया कक्कड़ (१६) ले पूर्वी दिल्लीको गीता कालोनी क्षेत्रको आफ्नै घरमा झुण्डिएर आत्महत्या गरेकी छिन् ।

केबल १६ वर्षको उमेरमा सियाले ठूलो उपलब्धि हासिल गरेकी थिइन् । सियाको टिक टकमा ११ लाख व्यक्तिले फलो गर्दै आएका थिए । त्यहीँ ९१ हजार व्यक्तिहरू उनीसँग इन्स्टाग्राममा सम्बद्ध थिए । सियाको आत्महत्यापछि दुखी बनेका उनका फ्यानहरूले फरक फरक किसिमले सोशल मिडियामा सम्झिरहेका छन् । सेलिब्रेटीको मृत्युलाई लिएर दिल्ली पुलिस अनुसन्धान गरिरहेका छन् । पुलिसले सियाका साथीहरू, आफन्तहरू र कलेजका सहपाठीहरूसँग अहिले बयान लिइरहेको छ ।

बुधवार मात्र भिडियो अपलोड गरेकी सियाले अचानक किन आत्महत्या गरे भन्ने कुरामा धेरैलाई जिज्ञासा भइरहेको छ । प्रहरीले घटनास्थलबाट कुनै सुसाइड नोट पनि बरामद गरेको छैन । प्रहरीले सियाको मोबाइललाई आफ्नो कब्जामा लिइसकेकोे छ भने यस सम्बन्धि अनुसन्धान गरिरहेका छन् ।

सियाको आत्महत्याले अभिनेता सुशांत सिंह राजपूतको आत्महत्याको सम्झना फिर्ता गराएको छ । सोशल मीडियामा सियाका फ्यानहरू शोक गरिरहेका छन् । उही समयमा, उनको घरमा मौनता छाएको छ । परिवार कसैसँग कुरा गर्न तयार छैनन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here