सनराइज बैंक लि द्वारा गण्डकी प्रदेश सरकारलाइ ५० थान व्यक्तिगत सुरक्षात्मक उपकरण सहयोग

0
149

पोखरा,२१  चैत्र  
विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको नोभल कोरोना भाइरस रोग कोभिड १९ को रोकथाम, नियन्त्रण र उपचारमा गण्डकी प्रदेशमा सहयोग पु¥याउन सनराइज बैंक लि. गण्डकी प्रादेशिक कार्यालय मार्फत जम्मा ५० थान एएभ हस्तान्तरण भएको छ । ५० थान एएभ मध्य ५ थान पुन प्रयोग गर्न मिल्ने छ ।
सनराईज बैंक लि.का गण्डकी प्रादेशिक कार्यालय प्रमुख रबिन्द्र के.सी.ले सामाग्री हस्तान्तरण गर्दै गण्डकी प्रदेशमा समेत कोरोना भाइरस रोगको जोखिम बढेको हुदाँ विभिन्न अस्पतालमा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मीहरु र सेवामा खटीने सबैको सुरक्षाको लागि सनराईज बैंक लि. गण्डकी प्रादेशिक कार्यालयले सामाजिक उत्तरदायित्व अन्र्तगत व्यक्तिगत सुरक्षात्मक उपकरण ९एएभ्० जम्मा ५० थान गण्डकी प्रदेशका माननिय मुख्यमन्त्री पृथ्वी सुब्बा गुरुङ्गलाई  हस्तान्तरण गर्नुभएको छ ।  
गण्डकी प्रदेशको पर्वत जिल्ला निवासी सनराईज बैंक लि.का प्रमुख कार्यकारी निर्देशक जनक शर्मा पैडेलका अनुुसार यो समयमा पिपिइको सबै भन्दा ठुलो महत्व भएकाले २ हप्ता सम्म पिपिइको खोजी गरी कोरोना भाइरस महामारीको रोकथाम, नियन्त्रण र उपचारमा खटिने स्वास्थ्यकर्मी ,सुरक्षाकर्मी र अन्य कर्मचारीलाइ हौषला बढाउन यो सहयोग गरेको बताउनु भयो ।

मुख्यमन्त्री पृथ्वी सुब्बा गुरुङ्गले सनराईज बैंक लि.बाट प्राप्त भएको यी सामाग्री नेपाली सेनालाइ ५ थान, नेपाल प्रहरीलाई ५, सशस्त्र प्रहरी बललाइ  ५ थान र  सामाजिक विकास मन्त्रालयलाइ ३० थान हस्तान्तरण गरी  यो समयमा पिपिई अत्यन्तै उपयोगी सामाग्री भएको बताउदै सनराईज बैंक लि लाइ धन्यवाद व्यक्त गर्नु भयो ।

सरकारले आवश्यक स्रोत, साधन, सुरक्षा र जनशक्त्तीको व्यवस्थापन गरी सुरक्षीत भरपर्दो र विश्वसनिय प्रबन्ध मिलाएको छ । यो महामारी बाट आफ्नो सुरक्षाका साथ साथै मानवजातीको सुरक्षाको लागि सरकारले जारी गरेको लकडाउन र अन्य आवश्यक निर्देशनहरु पुर्ण रुपले पालना गर्नुहुन सम्पुर्ण प्रदेश बासीलाई मुख्यमन्त्री पृथ्वी सुब्बा गुरुङ्गले आग्रह गर्नुभयो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here