रीमा विश्वकर्मा रमाउन माल्दिभ्समा

‘कमेडी च्याम्पियन’ सकिएसँगै यसको निर्माणपक्ष नयाँ शोको तयारीमा छ । यो शोको होस्ट नायिका तथा मोडल रीमा विश्वकर्माले गरेकी थिइन् । शोको होस्ट गर्दा नेपाल बाहिर निस्कन नपाएकी रीमा यतिबेला भने माल्दिभ्स पुगेकी छिन् । चलचित्र ‘हिजो आजका कुरा’को छायांकन सकेकी रीमाले शोको होस्ट भएर राम्रै चर्चा पाइन् ।

सायद, यही थकान भुलाउनका लागि उनी माल्दिभ्समा रमाउन पुगेको हुनुपर्छ । उसो त, सरकारले अहिले अत्यावश्यक काम बाहेक विदेश नजान नागरिकलाई आग्रह गर्दै आएको छ ।

सामाजिक संजालमा कतिपयले रीमालाई यस्तो अवस्थामा विदेश किन गएको भन्दै प्रश्न पनि गरेका छन् । तर, रीमाले सामाजिक संजालमा पोष्ट गरेको तस्वीरमा उनी स्विमिङ पूलमा रमाइरहेकी छिन् । माल्दिभ्स बलिउड सेलिब्रिटीका लागि सबैभन्दा मनपर्ने गन्तव्य हो ।

View this post on Instagram

#flowergirl #vaccationmode #mermaid

A post shared by Rima Bishwokarma (@rima.bishwokarma) on

अब, विस्तारै नेपाली कलाकारका लागि पनि यो देश आकर्षणको केन्द्रमा पर्न थालेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *