माघ १७ गते शुक्रबारको राशिफल

0
99

आज वि.सं.२०७६ साल माघ १७ गते शुक्रबार तदनुसार ईश्वी सन् २०२० जनवरी ३१ तारिख, नेपाल संवत् ११४०, परिधावी संवत्सर, उत्तरायन, शिशिर ऋतु, श्रीशाके १९४१, माघ शुक्लपक्ष तिथि षष्ठी १५ घडी १३ पला मध्यान्ह १२ बजेर ५९ मिनेट उप्रान्त सप्तमी, नक्षत्र रेवती २२ घडी २४ पला दिउसो ०३ बजेर ५१ मिनेट उप्रान्त अश्विनी, योग साध्य ५२ घडी ४८ पला रातको ०४ बजेर ०१ मिनेट उप्रान्त शुभ, करण तैतिल मध्यान्ह १२ बजेर ५९ मिनेट उप्रान्त गर रातको ०१ बजेर ५७ मिनेट उप्रान्त वणिज आनन्दादिमा श्रीवत्स योग, चन्द्रराशि मीन दिउसो ०३ बजेर ५१ मिनेट उप्रान्त मेष। काठमाडौंमा सूर्योदय ०६ बजेर ५३ मिनेट, सूर्यास्त बेलुकी ०५ बजेर ४१ मिनेट। दिनमान २७ घडी ०० पला। पञ्चक समाप्ती। स्कन्द षष्ठी। सर्वार्थसिद्धि योग अहोरात्र।

मेष(चू,चे,चो,ला,लि,लू,ले,लो,अ)
व्यापार व्यावसायमा लगानि गरि आम्दानिका स्रोतहरु फराकिला पार्न सकिनेछ भने इच्छित चाहानाहरु पुरा गर्न सकिने हुँदा घर परिवारका सदस्यहरु खुसि रहनेछन्। अध्ययन अध्यापनमा मन जाने हुँनाले नतिजा आफैतिर ल्याउँन सकिनेछ। तरपनि बिदेशी समानको व्यापारबाट मनग्गे धन आर्जन गर्न सकिनेछ। साझपख प्रविधिको प्रयोग मार्फत आम्दानीका स्रोतहरु बढाउँन सकिनेछ।

बृष(ई,ऊ,ए,ओ,वा,वी,वू,वे,वो)
समाजमा राम्रा काम गर्न सकिने हुनाले उचाई बढ्नेछ। व्यापार व्यावसायमा लगानि गरि मनग्गे धन आर्जन गर्न सकिनेछ भने आकश्मिक लाभ तथा आभुषण प्राप्तीको गतिलो योग रहेकोछ। तपाईको कार्यकुसलताको सबैले तारिफ गर्नेछन्। कुटुम्ब तथा आफन्तबाट धन तथा सम्पति लाभ हुने ग्रहयोग रहेकोछ। मेलमिलाप तथा भाईचाराको सम्बन्ध स्थापनमा तपाईको भुमिका महत्वपुर्ण हुनेछ।

मिथुन(का,की,कू,घ,ङ,छ,के,को,हा)
पढाई लेखाईमा उत्कृष्ट नतिजा ल्याई पुरस्किृत हुँने समय रहेकोछ भने पारिवारिक जमघटमा सहभागि भई स्वादिष्ट भोजन भोजन ग्रहण गर्ने अवसर प्राप्त हुनेछ। व्यापार व्यावसायमा प्रशस्त आम्दानि गर्न सकिनेछ भने नयाँ काम पाउँने तथा बढुवा हुँने योग रहेको छ। प्रसाशनिक क्षेत्रमा सामेल भई सामाजिक काम गर्ने अवसर प्राप्त हुने हुँदा मान सम्मान तथा ईज्जत प्रतिष्ठामा बृद्धि भएर जानेछ।

कर्कट(ही,हू,हे,हो,डा,डी,डु,डे,डो
लामो दुरिको धार्मिक तथा शैक्षिक यात्राको प्रशस्त सम्भावना रहेको छ। पारिवारिक माहोलमा दिन बित्ने तथा आफन्त बाट सहयोग पाईनेछ। अध्ययन तथा अनुशन्धानको क्षेत्रमा राम्रो प्रगति गरि अरुलाई देखाउन सकिनेछ। धार्मिक तथा सामाजिक कार्यमा दिन बित्नेछ। प्रभावशालि ब्याक्तिहरु सँग भेट हुनेछ भने नयाँ योजनाको रुपरेखा कोरेर फाईदा हुँने काम अगाडि बढाउन सकिनेछ । मान सम्मान तथा प्रतिष्ठा बृद्धि भएर जानेछ।

सिंह (मा,मी,मू,मे,मो,टा,टी,टू,टे)
शिक्षित तथा बौद्धिक ब्याक्तित्वहरु सँग सहभागि भई आफ्नो गतिलो प्रश्तुति पस्कने अवसर प्राप्त हुनेछ भने पढाई लेखाईमा भनेजस्तो नतिजा हात लाग्नेछ। परिवार तथा दिदिबहिनिको माध्याम बाट काम बन्नेछ। व्यापार व्यावसायमा लगानि बडाउँदा राम्रो प्रतिफल प्राप्त हुनेछ। आकस्मिक लाभ हुने तथा बाधा अवरोधहरु स्वत हटेर जानेछन्। माया प्रेममा सामिप्यता बढेर जानुका साथै भौतिक सम्पति तथा सवारि साधन प्राप्तिको योग रहेको छ।

कन्या (टो,पा,पी,पू,ष,ण,ठ,पे,पो)
पढाई लेखाईमा खर्चिएको समयबाट भनेजस्तो नतिजा हात लाग्ने हुनाले मन प्रशन्न रहनेछ। माया प्रेमको गाठो कसिनेछ भने घर परिवार तथा आफन्तसँगको सम्बन्धमा सुधार भएर जानेछ। भौतिक सम्पति तथा सवारि साधन प्राप्तीको योग रहेकोछ भने बिलाशी बस्तुको प्रयोग मार्फत अरुको मन आफुतिर लोभ्याउन सकिनेछ। साभपख गोप्य योजनाहरु सार्वजनिक नगर्नु नै उचित हुनेछ।

तुला(रा,री,रु,रे,रो,ता,ती,तू,ते)
आफन्त तथा मावलि पक्षबाट हरेक क्षेत्रमा सहयोग तथा समर्थन पाईने योग रहेकोछ। न्यालयबाट हुँने न्यायिक निर्णयहरु तपाईकै पक्षमा हुँने हुँनाले खुसिले उचाई नाघ्नेछ। बिद्या तथा प्रतिश्पर्धामा प्रतिश्पर्धिहरुलाई किनारा लगाउँदै नतिजा आफ्नो पोल्टोमा पार्न सकिनेछ। सत्रु परास्त हुनेछन् भने व्यापार व्यावसायमा प्रशस्त आम्दानि हुनेछ। पुराना ऋण, रोग तथा सत्रुबाट छुट्करा पाईने हुँनाले मन प्रशन्न हुनेछ।

बृश्चिक (तो,ना,नी,नू,ने,नो,या,यी,यू)
भोगबिलासका सामानहरु प्राप्त हुनेछन् भने आकस्मिक धन तथा सम्पति लाभहुँने योग रहेकोछ। अध्ययन अध्यापनको क्षेत्रमा भनेजस्तो प्रगति हुँने हुँदा आफन्त तथा गुरुवर्गहरु खुसि हुनेछन्। सन्तान तथा आफन्तहरुले तपाईले शुरु गरेको व्यापार व्यावसायमा साथ तथा समर्थन दिनेछन्। माया प्रेममा रमाउँन चाहनेहरुका लागि आजको समय उत्तम रहेकोछ। खानपानमा ध्यान दिनुहोला सामान्य स्वास्थ्य सम्बन्धि समस्या आउँन सक्छ।

धनु (ये,यो,भा,भी,भू,ध,फा,ढा,भे)
आमा वा आमा सोसरहका मानिसको सल्लाह तथा सुझाबलाई शिरोधार्य गर्दै अगाडि बढ्न सके उपलब्धि हुँने काम गर्न सकिनेछ। कृषि तथा पशुपान व्यावसायमा लगानि बढाई मनग्गे आम्दानि गर्न सकिनेछ भने पढाई लेखाईमा अरुदिन भन्दा बढि समय दिन सक्दा सफलता हात लाग्नेछ। साझपख प्रेम प्रशङगमा खुलेर रम्ने समय रहेकोछ।

मकर(भो,जा,जी,जू,जे,जो,ख,खी,खू,खे,खो,गा,गी)
दाजुभाई तथा छिमेकिसँग मिलेर गरिने व्यापार व्यावसाय फस्टाएर जाने हुँनाले आर्थिक रुपमा एक कदम अगाडि बढ्न सकिनेछ। छोटो दुरिको उपलब्धिमुलक यात्राको तय गर्न सकिनेछ। खोज तथा अनुशन्धानको क्षेत्रमा मन जाने हुँनाले परिणाममुखि नतिजा ल्याउँन सकिनेछ। न्यायिक निर्णयहरु तपाईकै पक्षमा आउँने छन् बिवादित बिषयहरु समाधान भएर जानेछन्। माया प्रेममा रमाउँने चाहने हरुका लागि समयले साथ दिनेछ।

कुम्भ(गू,गे,गो,सा,सी,सू,से,सो,दा)
अध्ययनमा तपाईले दिएको समयबाट भनेजस्तो नतिजा हात लगाउँन सकिनेछ। बोलीको प्रभाव बढ्ने हुँनाले बोलैरै राम्रा तथा उपलब्धिमुलक कामहरु गर्न सकिनेछ। माया प्रेमको डोरो कसिलो भएर जाने तथा जीवन सथिको सहयोगले अगाडि बढ्न मद्दत गर्नेछ। पारिवारिक तथा सांगितिक माहोलमा जमघट भई मिष्टान्न भोजन ग्रहण गर्ने अवसर जुर्नेछ।

मीन(दी,दू,थ,झ,ञ,दे,दो,चा,ची)
तपाईको बिरुद्ध नकारात्मक कैचि चलाउनेहरु आफै किनारा लाग्नेछन्। कुनै प्रतिष्पर्धामा प्रतिष्पर्धिहरुलाई पछि छोड्दै तपाईनै अग्र स्थानमा आउनु हुनेछ। राजनिति तथा समाजसेवामा लामो समय देखि समय दिनुहएकोछ भने पद प्राप्तीको गतिलो योग रहेकोछ। नया प्रकृतिका बिलाशी तथा फेन्सि सामानको प्रयोग मार्फत अरुको मन आफुतिर आकर्षित गर्न सकिनेछ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here